Chata Lomná

Zahrada

Oplocená zahrada s parkováním až pro 4 osobní auta, bazeném, umělou plochou pro různé aktivity a velkou terasou se zastřešeným posezením, houpačkou, grilem i ohništěm.

Přízemí

Po vstupu do naší chaty se nacházíme v předsíni s lavicí a věšáky, kde si můžete odložit své osobní věci. Hned vedle předsíně se nachází toaleta s dvojumyvadlem.

V přízemí je také plně vybavená kuchyně s indukční varnou deskou, mikrovlnnou i klasickou troubou, varnou konvicí, topinkovačem, ledničkou s mrazákem a myčkou. Dále tady máme velkou společenskou místnost s velkou televizí (TV Skylink), válendou, velkým stolem a židlemi pro 12 osob. Ve druhé části místnosti je dětský koutek s druhou válendou.

První patro

V prvním pokoji máme dvě manželské postele pro přespání 4 osob a také jsou zde komody s úložným prostorem.

Druhý pokoj je hned za koupelnou a můžou zde přespat 3 osoby. Máme tady jednu patrovou postel a
jednu jednolůžkovou postel. Dále tady je velká šatní skříň s šuplíky. 

 Ve třetím pokoji máme jednu velkou manželskou postel, komody s úložným prostorem a televizi (TV Skylink).

Podkroví

V podkroví se nachází čtvrtý a poslední pokoj pro 4 osoby s jednou manželskou postelí a dvěma jednolůžkovými postelemi. Nechybí zde ani komody na uložení osobních věcí.

Vinárna a sauna se sprchama

V suterénu chaty máme příjemnou vinárnu s posezením a možností zakoupení moravského vína (150 Kč/ lahev). Ve druhé části se nachází finská sauna a dvě sprchy s wc.

Pokud se Vám naše chata líbí, a chtěli by jste se podívat kam by jste u nás mohli vyrazit na hezký výlet, pořádnou lyžovačku nebo skvělé jídlo, tak můžete pokračovat kliknutím na odkaz níže a prohlédnout si co Dolní Lomná a její okolí nabízí.